Jdi na obsah Jdi na menu

Partner

Stará Masna

Mediální partner

rádio Rock Max

Rádio Kroměříž

Hlavní sponzor

Motocentrum Hulín

Sponzoři a partneři

PSI

MV-Moto

Moto Nero

Gereth

Pavel Kopáček

Doprava - Ondra Svoboda
 

Napsali o Nás

Příspěvky

Motorkáři v Kroměříži se svojí jízdou čekali na tmu

4. 7. 2014

iregionyHukot motorů rozduněl v pátek večer parkoviště u restaurace Stará masna v Kroměříži. Co bylo důvodem setkání více, než stovky motorek? Příznivci rychlých strojů vyrazili v půl desáté večer na noční spanilou jízdu po městě a okolí.

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Napsali o Nás | Komentářů: 0

Myslete za jiné, radí motorkáři z Kroměřížska

21. 4. 2014

Kromerizsky denikKroměřížsko - Slunečné počasí už láká na cesty příznivce rychlých strojů. Motorkáři po zimě oprášili stroje a většina z nich už absolvovala první jízdu. Letošní mírná zima a brzké jarní počasí je vylákalo na silnice dřív, než bývá zvykem, na pozoru by se tedy měli mít i řidiči osobních aut.

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Napsali o Nás | Komentářů: 0

Stovka motorkářů se sjela v Kroměříži

7. 9. 2013

Kromerizsky denikKroměříž - Kdo se v sobotu ocitl v Kroměříži, možná se několikrát otočil za projíždějícím burácejícím strojem. Konalo se tam totiž první setkání motorkářů, které organizoval klub Aprosmoto spolu s hudební restaurací Stara masna.
 
Celý příspěvek | Rubrika: Napsali o Nás | Komentářů: 0

DOSTALI JSME PŘÍLEŽITOST POKŘTÍT APROSMOTO DAY

3. 8. 2013

Doro Warlock
A myslím úspěšně! Bylo skoro nesnesitelné horko, přes den stoupající ke čtyřicítce a na podiu ani jeden ventilátor. Bylo to jak ve sprše :-) Odehráli jsme dle plánu 75min setlist. Publikum se během chvíle rozjelo, koneckonců devátá hodina večerní už odbila. Do naší show jsme zapojili dětské i dospělé fanoušky, prostoru skvělého T podia si užívalo i několik malých holčiček, které nemohly spustit oči z té sympatické zpívající paní. Skvělé bylo také backstage pod podiem a za tím hospoda, no není to všechno boží?! :-)
více info zde.
 
Celý příspěvek | Rubrika: Napsali o Nás | Komentářů: 0