Jdi na obsah Jdi na menu

Partner

Stará Masna

Mediální partner

rádio Rock Max

Rádio Kroměříž

Hlavní sponzor

Motocentrum Hulín

Sponzoři a partneři

PSI

MV-Moto

Moto Nero

Gereth

Pavel Kopáček

Doprava - Ondra Svoboda
 

WARM-UP 5 2017 Foto Aktualizace

17. 3. 2017

001.jpg

Letos již po páté jsme společně zahájili motorkářskou sezónu v Kroměříži. Jako vždy jsme vyráželi ze Staré masny. Kvůli hojnému počtu jsme museli poopravit trasu a i kvůli semaforům, které nám trochu zkomplikovali plány. Ale i tak jsme se dokázali bez problémů vyplést z města a mohli jsme se ukázat v plné parádě. Všem moc děkujeme, že jste během vyjížďky dodržovali naše instrukce a jeli jste opravdu ukázněně a opatrně po celou dobu, byli jste skvělí!

Po vyjížďce jsme měli připravené překvapení, které bohužel nevyšlo, ale i tak bylo o zábavu postaráno. Parádní show nám předvedl Zdeněk „Toxic Stunt“ a mohli jsme vidět, že to se svojí mašinou fakt umí. Po vystoupení přišli na řadu naše tradiční soutěže. Jízda pomalosti i klasická osmička našla své vítěze, a tak jsme se pomalu rozjížděli domů.

Ještě jednou všem děkujeme a přejeme spoustu šťastných kilometrů bez nehod. Na viděnou příště! Tým APM

 

 

Zveme Vás na první jarní společnou vyjížďku Kroměříží a okolím. Některé z Vás jsme už na silnicích potkali, a tak jsme se rozhodli uspořádat letošní zahájení o něco dříve i proto, aby si plechovkáři uvědomili, že se po zimě vracíme na silnice v plné síle.Sejdeme se 25.3.2017 v 13 h jako každý rok u Restaurace Stará masna Kroměříž.

Těšit se můžete nejen na vyjížďku, ale i na tradiční soutěže. Ani tento rok jsme nezapomněli a chystáme pro Vás malé překvapení.

Věříme, že i přes chladnější počasí se opět sjedeme v hojném počtu.

V případě nepřízně počasí, bude termín přesunut. Sledujte náš Facebook.