Jdi na obsah Jdi na menu

Partner

Stará Masna

Mediální partner

rádio Rock Max

Rádio Kroměříž

Hlavní sponzor

Motocentrum Hulín

Sponzoři a partneři

PSI

MV-Moto

Moto Nero

Gereth

Pavel Kopáček

Doprava - Ondra Svoboda
 

WARM-UP 2016

23. 4. 2016

Warm-up 2016

Letos po čtvrté jsme společně zahajovali motorkářskou sezónu, IV. Warm-up se uskutečnil v sobotu 23.4., tradičně u restaurace Stará masna v Kroměříži.

Vzhledem ke kumulaci moto akcí v okolí jsme byli mile překvapeni bohatou účastí a tak krátce po 13. hodině vyrazila na vyjížďku slušná kolona. Jeli jste ukázkově, takže jsme se předvedli v Kroměříži i po okolí a v pořádku jsme se vrátili zpět k Masně, kde jsme si pro vás letos připravili polygon z kuželů, který byl postaven podle pravidel závěrečných testů pro autoškoly a který musí projet každý, kdo chce získat řidičák na motorku.

Každý si to mohl vyzkoušet dle libosti na svém stroji nebo na motocyklu z kroměřížské autoškoly ABC, který jsme měli pro tyto účely k dispozici. Myslím, že jsme se všichni přesvědčili, že je to těžké, ale ne nemožné (alespoň na většině motorek) a že stále je kam se zlepšovat :-)

Motorkářská sezóna je tedy na Kroměřížsku oficiálně zahájená a my vám přejeme, ať to jezdí a ať se v pořádku sjedeme zase na podzim na ukončení .

Mezitím se samozřejmě můžete těšit na spoustu akcí a tou, na kterou jsme letos nejvíc hrdí bude nás Moto Orienťák, který se letošním rokem zařadí do celorepublikového poháru.

 

 

 

Sraz je ve 13 hod před restaurací Stará masna v Kroměříži, 13:15 vyrazíme na vyjížďku a projedeme okolí Kroměříže i město, no prostě se ukážeme všem v plné parádě.

To samozřejmě není vše, po návratu z vyjížďky pro vás bude připravený program v podobě polygonu, tedy dráhy která se používá k vyzkoušení schopností nových budoucích motorkářů v autoškole při závěrečných jízdách.

Naši borci předvedou jak by to mělo vypadat a pak už si to každý bude moct vyzkoušet dle libosti. A pro ty, co by se snad báli o svůj stroj, připravíme něco k zapůjčení.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář