Jdi na obsah Jdi na menu

Partner

Stará Masna

Mediální partner

rádio Rock Max

Rádio Kroměříž

Hlavní sponzor

Motocentrum Hulín

Sponzoři a partneři

PSI

MV-Moto

Moto Nero

Gereth

Pavel Kopáček

Doprava - Ondra Svoboda
 

WARM-UP 2015

20. 3. 2015

Warm Up 2015

Obrovské díky VÁM VŠEM!!!

Všichni jste jeli naprosto ukázkově, vyjížďka se moc povedla, atmosféra byla skvělá, počasí také vyšlo a zahájení proběhlo tak, jak se sluší a patří.

Fotky nebo odkazy, prosím posílejte na email nebo do guestbooku.

Fotogalerie zde, nebo klikni na obrázek.

 

POZOR ZMĚNA: Z důvodu nepřízně počasí se vyjížďka odkládá na 11.4.! Večerní akce s kapelami Kervežekson a Rammstein revival s M.Imrichem ale platí! Pořádně zapaříme, připijeme si na nadcházející sezónu a to by bylo, aby to krásné počasí nebylo :-)

Je to tady! V sobotu 4.4. řádně zahájíme nadcházející motosezónu 2015 vyjížďkou a motosoutěžemi o ceny a následně to oslavíme na Staré Masně s kapelami Kervežekson a RAMMSTEIN revival s M.IMRICHEM (frontman kapel Tango, Abraxas)! Tímto vás samozřejmě zveme a věříme, že se sjedeme v hojném počtu, ať motory zaburácí a v okolí Kroměříže se ví, že my motorkáři jsme zase tady!!!

Sraz je ve 13:00 u hudební restaurace Staré Masny, projedeme Kroměříž a okolí a poté spácháme pár motosoutěží, abychom si ověřili, že jste přes zimu nezapomněli zacházet se svýma mašinama. Rozdáme nějaké ceny (pokud si je zasloužíte :-) ) a večer se sejdeme na Masně znovu, tentokrát k příležitosti posedět s přáteli, poslechnout si skvělou muziku a zapařit jaksepatří!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář