Jdi na obsah Jdi na menu

Partner

Stará Masna

Mediální partner

rádio Rock Max

Rádio Kroměříž

Hlavní sponzor

Motocentrum Hulín

Sponzoři a partneři

PSI

MV-Moto

Moto Nero

Gereth

Pavel Kopáček

Doprava - Ondra Svoboda
 

Ukončení motorkářské sezóny Kroměříž 2015

27. 9. 2015

Ukonceni 2015

Ukončení motorkářské sezóny jsme přidali na seznam našich akcí poprvé, celý letošní podzim je až příliš deštivý a chladný a celý týden před akcí byl přesně v tomhle studeném a mokrém duchu… Měli jsme proto docela obavu, že se nevyčasí a z ukončení nic nebude, ale na poslední chvíli se počasí umoudřilo a vy jste to taky nezabalili předčasně, takže vás nakonec přijela spousta, čímž jste nám fakt udělali převelikou radost. Vyjížďka se jela po suchu, všichni motorkáři byli ukáznění a dodržovali pravidla jízdy v koloně (POCHVALA!), takže se jelo docela příjemné svižné tempo. Po návratu jsme spáchali jízdu pomalosti a aprosmoťák Martin nám ukázal jak se pálí guma na studeným asfaltu, takže jsme motorkářskou sezónu 2015 ukončili tím správným motorkářským randálem.

Nyní nám začíná zimní odpočinek, který pro nás ale bude spíš o chystání akcí na příští sezónu, už teď můžeme říct, že to bude stát za to! Tak ať nám všem ta zima uteče, polaďte stroje a ahoj na jaře.

Video link na Youtube:

https://www.youtube.com/watch?v=Fd7vzoeH_tk&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=ulpmC4qyLhM

https://www.youtube.com/watch?v=LKB5VZUpRls&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=WuAVdKZCxcY&feature=youtu.be

 

Pojeďte se s námi letos naposledy společně projet, pokecat a zapařit, zkrátka vzdát hold uplynulé sezóně. Sraz je v sobotu 17.10. ve 13:00 tradičně u restaurace Stará Masna Kroměříž, nějaká ta soutěž o ceny od našich sponzorů je samozřejmostí a možná přijde i kouzelník. 

Večerní program začíná 20:30 a tentokrát nám zahrají IRON MAIDEN revival!

Aktuální info na FB : www.facebook.com/aprosmoto

Budeme se těšit.