Jdi na obsah Jdi na menu

Partner

Stará Masna

Mediální partner

rádio Rock Max

Rádio Kroměříž

Hlavní sponzor

Motocentrum Hulín

Sponzoři a partneři

PSI

MV-Moto

Moto Nero

Gereth

Pavel Kopáček

Doprava - Ondra Svoboda
 

Aprosmoto-orienťák 20.8.2016

toulani2016 full

Přihláška ke stažení : Formát word 2010 a vyšší zde

                                   : Formát word 97 - 2010 zde

Zveme Vás na  čtvrté Aprosmoto-toulání (Motoorienťák),které se bude konat dne 20.8.2016. Letos poprvé bude náš orienťák zařazen i do celorepublikové soutěže, ale tím se pro naše pravidelné účastníky nic nemění! Drobná změna nastává v pravidlech a znamená zákaz GPS navigací a jiných pomůcek, tolerovat se bude pouze vlastní tištěná mapa. Dále budete potřebovat mobil s foťákem nebo fotoaparát.

Sraz bude jako vždy na Staré masně v 9:00, kde proběhne registrace, seznámení s pravidly a budou Vám podány nezbytné informace k trase.

Jediné, co můžeme zatím prozradit, je, že tento rok jsme naplánovali trasu cca. 270 km dlouhou po cestách jižní Moravy.

Jako obvykle bude trasa rozdělena kontrolními stanicemi (dále KS) na 5 časových úseků, vypracovaných v souladu s pravidly silničního provozu.

První KS je jako vždy na místě srazu tj. Restaurace Stará masna Kroměříž, ze které budou v určitých časových intervalech vyrážet soutěžící a to vždy ve dvojicích vstříc dobrodružství. Při startu Vám samozřejmě poskytneme první vodítko k nalezení druhého bodu.

Na dalších KS jsou pro motorkáře nachystané různé úkoly a otázky, za které mohou, ale nemusí získat trestné body. Trestné body se přičítají i za brzký nebo pozdní příjezd na KS.

Na určitých kontrolních bodech budete mít možnost navštívit zajímavá místa a různé památky, avšak oproti minulým ročníkům bude vstup dobrovolný. Z tohoto důvodu doporučujeme vzít si s sebou finanční rezervu. Čas, který strávíte návštěvou expozic, se Vám počítat nebude, a tak se nemusíte bát, že byste nestíhali včasný příjezd na další KS.

Mějte na paměti, že tohle není závod! Vyhrává ten, kdo objeví všechny kontrolní stanice a bude mít co nejméně trestných bodů. Čas pro nás nehraje až tak velkou roli, je pro nás i pro Vás jen orientační. Jde nám hlavně o to, abyste si užili den plný zážitků, cestování, poznali krásy jižní Moravy, její památky a hlavně ve zdraví a v pořádku dojeli.

V cíli bude pro zájemce, ať už jsou to soutěžící, nebo zkrátka jen milovníci dobrého vína (zváni jsou všichni, dle kapacity vinného sklípku budou upřednostňováni účastníci mototoulání) za příplatek zajištěno posezení ve vinném sklípku, kde společně završíme večer, zhodnotíme průběh toulání a vyhlásíme vítěze. Nebude chybět ani přednáška s ochutnávkou několika druhů vín a občerstvení k tomu. K dispozici budou také i nealko nápoje.

Myslíme i na Vaši bezpečnost, a proto je pro nás samozřejmostí zajištěné přenocování (s dopravou do i ze sklípku) ve velmi hezké ubytovně. Parkování je domluveno přímo před budovou. Také je v okolí několik penzionů, na které Vám dáme kontakt (viz níže), ale vše ostatní si už musíte domluvit sami (odvoz do i ze sklípku je také zajištěn).

Kdyby někomu náhodou po cestě motorka stávkovala, nebo se stala nějaká nehoda, budeme mít po celou dobu konání akce zajištěný odvoz (kontakt dostanete před startem). Motoorienťák se jede na veřejných komunikacích, jste tedy ze zákona povinni dodržovat pravidla silničního provozu. Toulání se účastníte na vlastní nebezpečí!

Tímto zve srdečně celý tým Aprosmoto všechny motorkáře, kteří si to nebojí na své mašině užít se vším všudy!

 

Přihlášky zasílejte nejpozději do čtvrtka 18.8.2016 na apm@aprosmoto.cz

Startovné činí 200 Kč za každého, v ceně je zahrnuto malé občerstvení na každé KS, oběd a potřebné podklady k celému závodu.

V ceně není:

Ubytování ze soboty na neděli 120 Kč/osoba.

Vinný sklípek 350 Kč/osoba (ve vinném sklípku je za tuto cenu domluvená neomezená konzumace vína).

V přihlášce je nutno uvést: zda máte zájem o návštěvu vinného sklípku a o ubytování ze soboty na neděli (kapacita ubytovny je 30 osob). Obě rezervace jsou závazné!

Startovné, ubytování a posezení ve vinném sklípku se hradí na místě zahájení (dle vyplněné přihlášky).

Pro motorkáře z daleka je tu možnost ubytování také z pátku na sobotu, odkazy najdete níže.

Termín toulání může být změněn kvůli nepříznivému počasí na 27.8.2016, o tom bychom Vás informovali prostřednictvím webových nebo  facebookových stránek popřípadě již zaslaných přihlášek na uvedený email. S jakýmikoli dotazy se neváhejte obrátit na 777 906 343 nebo na apm@aprosmoto.cz, vaše otázky rádi zodpovíme.

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu.

Ubytování mimo ubytovnu:

Vila Alžběta – Žeraviny     http://www.vilaalzbeta.cz  773691895

Penzion Hermína – Veselí nad Moravou  http://www.penzionhermina.cz/   603532193

V okolí jsou ještě dva penziony, ale ty jsou na náš termín již plně obsazeny.

Další možnosti ubytování:

https://mapy.cz/zakladni?x=17.3810045&y=48.9550263&z=15&q=ubytov%C3%A1n%C3%AD%20vesel%C3%AD%20nad%20moravou

 

Ubytování Kroměříž pátek-sobota:  Z důvodu velkého množství druhu ubytování a cenových relací, sdílíme odkaz.

http://www.kromeriz-ubytovani.cz/

https://mapy.cz/zakladni?x=17.3874514&y=49.2965920&z=14&q=ubytov%C3%A1n%C3%AD%20Krom%C4%9B%C5%99%C3%AD%C5%BE

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář