Jdi na obsah Jdi na menu

Partner

Stará Masna

Mediální partner

rádio Rock Max

Rádio Kroměříž

Hlavní sponzor

Motocentrum Hulín

Sponzoři a partneři

PSI

MV-Moto

Moto Nero

Gereth

Pavel Kopáček

Doprava - Ondra Svoboda
 

Aprosmoto orienťák 19.8. 2017

18. 7. 2017

 

aprosmoto-toulani-2017.jpg

 

Přihláška:  ke stažení ZDE!!!

Sraz a registrace bude jako vždy probíhat v restauraci Stará masna v Kroměříži od 9:00 do 9:30. Upozorňujeme, že je nutné poslat vyplněnou přihlášku předem, na email : " apm@aprosmoto.cz " z důvodu omezené kapacity jezdců.

Už po páté máme možnost Vás pozvat na Aprosmoto-toulání (motoorienťák), který se uskuteční 19.8.2017. Jelikož předešlé ročníky jsme již vystřídali všechny světové strany, letos se budeme toulat opět po severní Moravě, tak jako první rok.

Pro tentokrát jsme trasu trošičku zkrátili na „pouhých“ cca. 250 km, ale záleží na každém z Vás, kolik ujedete kilometrů navíc podle toho, jak často budete kufrovat.

Po cestě Vás bude čekat několik kontrolních stanic (KS) a nikoho neminou ani lehčí či náročnější úkoly a hádanky. Téma orienťáku je nazváno „V ZAJETÍ HÁDANEK“, a tak si asi někteří z účastníků pořádně procvičí mozkové závity. Na každé KS je kromě úkolů nachystáno malé občerstvení a během cesty i oběd.

Na startu, u restaurace Stará masna, a pak na každé další KS dostanou všichni soutěžící vodítko (mapa s nápovědou), aby se bez problémů dostali na další bod. Jelikož každý účastník dostane mapu, aby mohl pokračovat na další checkpoint, není vlastní tištěná mapa potřeba, ale není ani zakázána. Je ale nutné, aby si každý s sebou vzal mobil s foťákem nebo fotoaparát. Co je ovšem zakázáno, tak používání GPS navigace v průběhu toulání, za které hrozí diskvalifikace.

Během cesty se Vám budou více či méně přičítat body za splněné úkoly podle toho, jak moc budete šikovní a jak moc budete bloudit. Vyhrává ten, kdo objeví všechny kontrolní stanice a nasbírá co nejvíce bodů. Náš motoorienťák není závod, a tak pro nás čas nehraje až tak velkou roli (trasu jsme najeli v souladu s pravidly silničního provozu), důležité je hlavně to, abyste si celodenní cestování maximálně užili.

Kdyby někomu během cesty náhodou začal stávkovat stroj, máme k dispozici přepravní vozidlo na startu, stačí zavolat na číslo, které bude uvedeno na startovních kartách.

V podvečer vyhlásíme vítěze a společně to oslavíme a zapijeme na afterparty.

Vítáni jsou všichni motorkáři, kteří se nebojí najet pár kilometrů navíc a užít si den plný hádanek a cestovaní!

Startovné (oběd a malé občerstvení na každé KS):

jezdec 300 Kč

batůžek 250 Kč

Ubytování ve stanech zdarma a nebude chybět ani ranní kávička s domácí bábovkou.

Stanovat můžete už od pátku u místní hospůdky v Bílanech (cca 2km od Kroměříže), kde proběhne i sobotní večerní vyhlášení. Při příjezdu se stačí nahlásit u obsluhy a ti vám už řeknou, co a jak. Je samozřejmě domluvené, že si motorky můžete nechat u sebe. Není ani problém si u obsluhy schovat nějaké věci, kdybyste se chtěli večer vydat do města.

Adresa: Bílany 52, Kroměříž

GPS: 49.3119775N, 17.4251281E

Kdo má zájem, tak jsme pro Vás předem zarezervovali nějaká místa na ubytovně (K dispozici máme jedno celé patro), stačí tam zavolat nebo poslat email a říct, že jste účastníky motoorienťáku Aprosmoto Kroměříž. DM Tauferova SOŠ Veterinární paní Kašparová.

Email: kasparova@vetkm.cz

Tel.: +420 602 746 766

Jiné ubytování je nutné si zajistit na vlastní pěst.

Doprava na after party a zpět po KM je zajištěna pro všechny.

Odkazy:

http://www.kromeriz-ubytovani.cz/

Ubytování Kroměříž seznam.cz

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu.

Přihláška : ke stažení ZDE

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Prihláška na motoorientak

(Patus Pag, 23. 7. 2017 15:05)

Chcem
Sa spýtať kde sa dostanem k prihláške, aby som da prihlásil lebo ma to zaujíma a rad by som sa zúčastnil
Dakujem

Re: Prihláška na motoorientak

(Pepé, 23. 7. 2017 18:03)

Přihláška je k dispozici přímo tady na stránkách pod obrázkem motoorienťáku.
Je jen potřeba si ji stáhnout do počítače, doplnit potřebné údaje k registraci a odeslat na email apm@aprosmoto.cz