Jdi na obsah Jdi na menu

Partner

Stará Masna

Mediální partner

rádio Rock Max

Rádio Kroměříž

Hlavní sponzor

Motocentrum Hulín

Sponzoři a partneři

PSI

MV-Moto

Moto Nero

Gereth

Pavel Kopáček

Doprava - Ondra Svoboda
 

Aprosmoto orienťák 18.8.2018

toulani-2018.jpg

Přihláška ke stažení ZDE

Zveme Vás na 6. ročník motoorienťáku Aprosmoto-toulání, které se bude konat 18.8. 2018. Tentokrát si projedete ty nejhezčí cesty východní Moravy a možná se podíváte ještě o kousek dál….  S sebou nic nepotřebujete, akorát dobrou náladu a chuť ujet kus cesty. Trasa je dlouhá cca 225 km, ale pro Vás bude možná o něco delší, podle toho, jak moc se budete toulat.

Registrace bude probíhat od 9 do 10 hodin v restauraci Stará masna Kroměříž. Budeme rádi pokud nám, kvůli lepší organizaci, pošlete dopředu vyplněnou přihlášku, hlavně z důvodu ubytování a domluvených dvojic, ale pro účast v závodě není nezbytná. Od Staré masny startují vždy dvě motorky v časových intervalech (tudíž je pro Vás výhodnější, když přijedete ve dvojici).

Trasa s časovými úseky byla najeta autem podle pravidel silničního provozu a z důvodu dlouhých uzavírek NEBUDE mít většina přejezdových úseků časový limit.

Celá trasa bude rozdělena na několik kontrolních stanic (KS), kde na každé z nich dostane účastník mapu s nápovědou k nalezení další KS, kam by měl dorazit ve stanoveném časovém limitu, ani dříve, ani později, ale především v pořádku! Aprosmoto-toulání má být pro všechny zúčastněné o požitku z jízdy a o zážitcích, ne o honbě za vítězstvím. Pro nás ani pro Vás čas nebude hrát příliš důležitou roli, také proto, že body, které ztratíte pozdním příjezdem na KS, nebudou mít takovou hodnotu jako body, které získáte při plnění úkolů.

Navíc na jezdce i batůžky bude sem tam čekat nějaký úkol a možná si i mnozí z Vás opráší dávno ztracené vědomosti z autoškoly. Jako vždy o Vás bude po celou dobu orienťáku postaráno a na každé KS bude pro všechny účastníky připraveno i malé občerstvení.

Vyhodnocení výsledků a závěrečná after party bude nově na Staré masně, kde společně oslavíme úspěchy a zapijeme zážitky z uplynulého dne. Pro prázdné žaludky nebudou chybět ani dobroty na grilu.

Rádi uvidíme známé i nové tváře a moc se na Vás všechny těšíme!

Startovné pro jezdce je 250 Kč a pro batůžek 50 Kč.

Páteční ubytování pouze na ubytovně, kde je rezervováno pár volných míst, jinak dle vlastní režie viz odkaz níže. Z důvodu omezené kapacity ubytovny je dobré si místa předem zarezervovat.

Sobotní ubytování také na ubytovně a pro stanaře je možnost přespat v salonku v restauraci Stará-masna Kroměříž. Takže stany si brát nemusíte, ale karimatky s sebou.

V neděli je možnost snídaně na Staré masně dle dohody s šéfkuchařem. A jako již tradičně nebude chybět ranní kávička s bábovkou od pořadatele.

 

PS: Motoorientační závod se jede za každého počasí.

Odkazy:

Ubytovna DM Štěchovice

Rezervace: Paní Kašparová tel: 602 746 766

Ubytování v Kroměříži

Přihláška ke stažení ZDE

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář