Jdi na obsah Jdi na menu

Partner

Stará Masna

Mediální partner

rádio Rock Max

Rádio Kroměříž

Hlavní sponzor

Motocentrum Hulín

Sponzoři a partneři

PSI

MV-Moto

Moto Nero

Gereth

Pavel Kopáček

Doprava - Ondra Svoboda
 

Aprosmoto - orienťák foto a report

15. 8. 2016

novy-6.jpg

Fotografie ZDE

Dne 20.8. 2016 se konal náš čtvrtý motoorienťák a myslíme, že se nám vydařil. Počasí nám přálo, a tak není divu, že k nám letos dorazilo víc jak dvacet motorek z celé republiky od Budějovic až po Karvinou! Po půl desáté od Staré masny začali vyrážet první páry za dobrodružstvím.

Čekalo na ně 5 kontrolních stanic a na každé jsme pro závodníky připravili nějaké soutěže. Trochu jsme se báli při zatloukání hřebíčků různých velikostí na první kontrolní stanici, ale všichni to zvládli bez poranění jediného prstu. Na další zastávce na účastníky čekalo objíždění bójky v kánoi, naše letošní překvapení, ale naštěstí se nikdo necvaknul.

Někteří si během oběda osvěžili paměť testem z pravidel silničního provozu a po něm čekala na naše soutěžící malá rozcvička v podobě přenášení vody lžičkou, u kterého jsme se všichni hodně nasmáli, ale také zapotili. Poslední kontrolní stanicí byla rozhledna, ze které jsme se mohli pokochat krásným výhledem na jihomoravské vinice, a také nechybělo pár záludných otázek. 

Do cíle dorazili všichni v pořádku a příjemně unavení po dlouhé cestě. Nakonec jsme se přesunuli do vinného sklípku, kde pro nás bylo připraveno výborné pohoštění a několik druhů skvělých vín. Po vyhlášení výsledků a nalezení toho pravého vína pokračovala zábava v plném proudu až do brzkých ranních hodin.

Další den po vystřízlivění jsme se začali rozjíždět domů a doufáme, že jste všichni dorazili v pořádku, i když se počasí na zpáteční cestu moc nevyvedlo. Děkujeme všem účastníkům za pohodový průběh celé akce a skvělé atmosféry ve vinném sklípku. Komentáře k akci je možno psát zde.