Jdi na obsah Jdi na menu

Partner

Stará Masna

Mediální partner

rádio Rock Max

Rádio Kroměříž

Hlavní sponzor

Motocentrum Hulín

Sponzoři a partneři

PSI

MV-Moto

Moto Nero

Gereth

Pavel Kopáček

Doprava - Ondra Svoboda
 

Apros Moto Day 17.-19.7. Report

20. 7. 2015

Rikovice 2015

V pátek odpoledne jsme se začali pomalu sjíždět a kolem sedmé už spustilo Lumírovo Picasso, stálo to za to, stejně jako soutěž v ženské přetlačované, která se odehrála vzápětí, velice napínavá a na účast bohatá. Pak už konečně zahráli dlouho očekávaní DARK GAMBALLE, pozvali jsme je na přání některých z vás a rozhodně nelitujeme, užili jsme si skvělou muziku a senzační show, báječně se na to paří, takže se k vám hopsajícím na parketu, přidala i většina „aprostýmu“ zkrátka pátek jsme si užili a někteří z nás pokračovali u táboráku s kytarou až do sobotního rána, které tedy bylo přiměřeně náročné.

 Ale zvládli jsme to a v poledne odjíždělo na vyjížďku na sto motorek, jeli jsme na Gulášfest do Mořic  na pozvání LE MC Black Dogs, kterým moc děkujeme za pohoštění, které měli všichni účastníci vyjížďky zdarma. Po návratu jsme trochu zablbli na pionýrovi, shlédli jsme poutavou ukázku psovodů městské policie Kroměříž a potom famózní vystoupení Pole Dance v podání Daniely Čapkové. Také jste mohli navštívit starého známého Mikyho a jeho stánek se vším možným, anebo jste se mohli nechat pohenovat, potřpytkovat a podobně ozdobit od paní Hitlové. Kolem páté už zase hrála muzika, odstartovali to kluci z Kervežekson a jejich originální rock, pokračoval velmi podařený crossover v podání Corps of Noise a pak Start rock, kteří zahráli známé fláky a roztančili i ty co dosud váhali. Mezitím se odehrála tradiční soutěž ve stavění bedýnek a taky jedna ostrá „O plechovou hubu“. Po setmění už patřilo podium Doro-Warlock revival, byli skvělí a Doro vás uchvátila stejně, jako tomu bylo v roce 2013. Zlatým hřebem večera bylo vylosování výherců třech hlavních cen-kvalitní kožené vesty, krásné helmy a super minibiku! Hned na to vzplála ohnivá show a své bujné vnady předvedla striptérka. Úplně naposled patřilo podium Scorpions revival a to byla parádní tečka za žhavým letním víkendem, který v Říkovicích patřil motorkám a dobré muzice.

Říká se „to nejlepší nakonec“, a proto bychom rádi poděkovali všem  našim sponzorům a partnerům, kteří umožnili konání této akce. Velkou zásluhu má hudební restaurace Stará Masna Kroměříž, jež nám je útočištěm po celý rok a v Říkovicích zajišťuje catering, dále e-shop a motoobchod Moto Nero, kroměřížský motoservis MV Moto, auto-moto servis Vavruša, Motorcentrum Cobra Hulín a e-shop s luxusním oblečením Mary Fashion kteří nás dlouhodobě podporují a zásobují cenami pro vás, patří sem i Tattoo Gereth Kroměříž, spediční firma Eim Express a kontejnerová doprava Ondřej Svoboda. Jsme velmi vděční, že se nám podařilo získat i nové partnery, kterými jsou Pavel Kopáček zastupující firmu FP Consulting, na kterého se můžete obrátit v oblasti pojištění a financí, dále Nábytek Kubíček Kroměříž vyrábějící luxusní a kvalitní nábytek a svou troškou do mlýna přispěly také dvě kroměřížské restaurace a to Barborka Club a restaurace a pivnice U Lva. Samozřejmě děkujeme i mediálním partnerům, kterými nám letos bylo rádio RockMax a rádio Kroměříž. Obrovský dík si zaslouží také náš Pan Zvukař - Dejan Petkovič a rovněž všichni účinkující.

A hlavně, děkujeme vám!

Všichni, co jste přišli a přijeli, jste nejlepší.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář