Jdi na obsah Jdi na menu

Partner

Stará Masna

Mediální partner

rádio Rock Max

Rádio Kroměříž

Hlavní sponzor

Motocentrum Hulín

Sponzoři a partneři

PSI

MV-Moto

Moto Nero

Gereth

Pavel Kopáček

Doprava - Ondra Svoboda
 

2. Apros Moto Day 19.7. 2014

web-final.jpg

Připraven byl pestrý program pro celou rodinu, k vidění byly nejrůznější ukázky a k vyzkoušení mnoho atrakcí pro malé i velké.

Brány jsme otevřeli stejně jako loni v pravé poledne a i letos bylo na co koukat a kde se vyblbnout. Děcka se mohly vyřádit na skákacím hradu, který nám pro ně zapůjčilo Enapo nebo na krásné veliké trampolíně, kterou jsme do Aprosmota koupili, aby mohla být na každé akci :-) hned vedle se mohly nechat potetovat (samozřejmě dočasně) a této možnosti s nadšením využívali i jejich rodiče. K vyzkoušení byla taky střelba z luku, z airsoftových zbraní i paintball kde se soutěžilo o nejlepšího střelce dne.

Něco málo po jedné vyrazili všichni, kteří přijeli na mašinách na vyjížďku, jelo se v poklidu a my všem děkujeme za ukázněnou jízdu. Hned po návratu do Říkovic odstartovali motosoutěže. Letos jsme si pro Vás připravili hned dvě novinky, ale obě jste je zvládli skvěle, přejíždění houpačky chtělo hodně odvahy i zručnosti a smyslu pro rovnováhu, což vyžadoval i slalom pomalosti. Soutěžilo se i o nejlepší zvuk, nebo spíš o nejlíp spálenou gumu…? :-)

Kapely hrábly do strun a práskly do bubnů ve čtyři, začali Darkil a nutno podotknout, že jim to hrálo – jen tak dál! Po nich se předvedli skvělí Red Hot Chili Peppers revival a když začala hrát Metallica v podání Damage Inc. byl už parket plný a tak to udržel i morkovický Slayer revival Old Thrash Titans až do úplného konce.

Mezitím se stihl předvést mistr republiky ve free style show na kole, viděli jste motorkářskou módní přehlídku oblečení od firmy PSÍ Hubík. Chlapi, baby ale i malí kluci a holky soutěžili v páce a obrovský úspěch opět sklidila soutěž bedýnkovaná, kterou jsme nakonec museli ukončit násilím – slibujeme, že se poučíme a pro příště vyhradíme delší čas.

Pravým zlatým hřebem večera bylo losování a předání několika luxusních cen, kterými byla třeba textilní bunda na motorku od firmy Moto Nero, kožená bunda vhodná na normální nošení ale i a na skútr a nižší kubatury motorek od PSÍ Hubík a tou nejluxusnější a nejtoužebněji očekávanou výhrou byl poukaz na dovolenou snů v hodnotě celých dvaceti tisíc korun od cestovní agentury Cherry Tour!!! Předání proběhlo se vší parádou a bylo dovršeno krásnou ohnivou show Phoenix, kterou jste mohli v Říkovicích vidět i loni, ale jde vidět, že na sobě skupina maká, protože jsou rok od roku lepší! Pozdě v noci se ještě pár odvážných soutěžících pochlubilo svými vnady při miss mokré tričko a pak už jsme se pomalu odebrali spinkat.

Letos se stanové městečko pěkně rozrostlo, čemuž jsme velice rádi, přestože se mezi váma našli darebáci, kteří nám "vyzdobili" auta a motorky :-)

Zkrátka bylo to perfektní a moc jsme si to užili, doufáme, že vy taky a že se příští rok sjedeme v Říkovicích zas!

 

Náhledy fotografií ze složky AprosMotoDay 3.8. - 4.8. 2013

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář