Jdi na obsah Jdi na menu

Partner

Stará Masna

Mediální partner

rádio Rock Max

Rádio Kroměříž

Hlavní sponzor

Motocentrum Hulín

Sponzoři a partneři

PSI

MV-Moto

Moto Nero

Gereth

Pavel Kopáček

Doprava - Ondra Svoboda
 

Silvestrovská prasárna 2013

Silvestr

Na Silvestra to na Masně opravdu žilo, k dobré atmosféře přispěla spousta dobrého jídla a pití a samozřejmě nesměla chybět skvělá muzika, celou noc nás bavili Astmatic senzačním rockem od A do Z, v soutěžích jsme, mimo jiné, otestovali Vaše řidičské schopnosti v ježdění na koloběžce, nebo míru Vašeho sebezapření u citronové soutěže pro dámy a v taneční soutěži se holky bily jako lvi, tedy spíše lvice.
Zkrátka dobré to bylo a bylo Nám potěšením přivítat Nový rok společně s Vámi, děkujeme.
Rádi bychom poděkovali také všem příznivcům, partnerům, sponzorům a kamarádům za to, že při Nás v roce 2013 stáli a těšíme se na další roky spolupráce.
 
 
 
 
 
 
Nevíte kam na SILVESTRA? Tak se přijďte pobavit na Starou Masnu. Večerem Vás provede Aprosmoto, které si pro Vás připravilo nabitý program, proběhnou už tradiční Apros soutěže, ale nachystány jsou i nové, takže opět je na co se těšit, nudit se rozhodně nebudete.

Stará Masna bude mít pro masožravce připravenou výbornou zabijačkovou večeři-vše pravé domácí a samozřejmě v ceně vstupného. Pro vegetariány a pozdě příchozí je vstupné poloviční. Vítány jsou tématické zabijačkové kostýmy (prasátko, řezník…), nejlepší maska bude odměněna.
O pořádný rockový nářez se postará kapela Astmatic, která Vám zahraje, co si jen budete přát, od AC/DC až po ZZ Top.

Rádi byste přišli, ale nemáte hlídání pro děti? Vezměte je s sebou, dětský koutek je k dispozici. (Více info o této možnosti na telefonu 608730085).
na tomto čísle také můžete uskutečňovat rezervace).
A jako vždy... očekávejte neočekávané :-)
 
Pro otužilé motorkáře chystá Aprosmoto již 2. ročník silvestrovské vyjížďky, doufáme, že se letos sejdeme v hojnějším počtu!
Stalo se tradicí, že Aprosmoto motorkářskou sezónu neukončuje! Takže kdo se cítíte, pojďte se rozloučit s letošním rokem stylově, v sedle motocyklu.
Vyjížďka bude nenáročná a bude se konat za příznivého počasí (minusové teploty nepokládáme za nepříznivé počasí!!!!).
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář