Jdi na obsah Jdi na menu

Partner

Stará Masna

Mediální partner

rádio Rock Max

Rádio Kroměříž

Hlavní sponzor

Motocentrum Hulín

Sponzoři a partneři

PSI

MV-Moto

Moto Nero

Gereth

Pavel Kopáček

Doprava - Ondra Svoboda
 

MotoSvatba doprovod 8.6. 2013 Přerov

8. 6. 2013

Svatba

 
 

Málem jsme ani nevěřili vlastním očím, když jsme ráno vstávali a ono nepršelo. Skoro neuvěřitelné, doteď jsme na našich vyjížďkách moc štěstí na počasí neměli. Ale tentokrát to vyšlo přímo skvěle.

Dopoledne jsme se scukli u Staré masny, ostatně jako vždycky, kávička, cigárko a pak přesun do Suzuki baru v Přerově k ostatním svatebčanům, kde proběhla skvělá snídaně.

Kolem poledne jsme jeli vyzvednout nevěstu, zatůrovali jsme jí pod okny a než jsme ji stihli unést a provézt po okolí, ženich ji naložil do auta a pokračovalo se na přerovské Horní náměstí, kde proběhl pěkný obřad. Z obřadní síně vycházeli novomanželé za řevu motorů (Pepé nás s tou svojí bestií zase všechny trochu upozadil), troubení, pískání a bouřlivého potlesku.

Pak už se svatební kolona, v čele s náma motorkářema samozřejmě,  přesouvala do penzionu ve Velkém Újezdě, kde probíhala hostina. Chvilku jsme tam pobyli, dostalo se nám občerstvení (chvála Bohu, už jsme byli pěkně vysušení, jednak nám všem bylo horko, neb nejsme zvyklí na krásné počasí a někteří z nás taky měli trochu sušák po pátečním večeru), obtěžovala nás vzteklá včela, Majkl jí utekl (nevěřili byste, jak rychle běhá i v kombinéze), ale Adélku dostala, naštěstí netrpí alergií a snáší včelí bodnutí docela dobře, takže ani nemá třetí kozu (ti co tam byli, ví) no a pak už jsme jeli k domovu. Cesta tam byla pěkná, ale zpátky byla lepší, co si budem povídat, dlouho se nejezdilo a tak jsme byli trochu nevybouření…však to znáte ;-)