Jdi na obsah Jdi na menu

Partner

Stará Masna

Mediální partner

rádio Rock Max

Rádio Kroměříž

Hlavní sponzor

Motocentrum Hulín

Sponzoři a partneři

PSI

MV-Moto

Moto Nero

Gereth

Pavel Kopáček

Doprava - Ondra Svoboda
 

Moto Párty Open Air 7.9. 2013

7. 9. 2013

 

Moto Party Open Air


Moto Párty Open Air jsme pro Vás připravovali na sobotu 7.9. společně s parťáky ze Staré Masny, kde se taky celá věc uskutečnila, přímo na parkovišti před restaurací se nám za dva dny podařilo vytvořit parádní areál.
Na místě byl program pro celou rodinu, jak už si na tom u Nás zakládáme, pro děti byl připravený skákací hrad a trampolína, dobrovolní hasiči z Kroměříže si připravili spoustu zábavy a soutěží a účastnil se vlastně celý integrovaný záchranný systém. První se předvedli psovodi městské policie KM se svými čtyřnohými parťáky, Český červený kříž s Vámi názorně opakoval první pomoc a Besip obstaral mototrenažér, což je taky velká paráda, kdo to zkoušel, ví, že by se na tom dala přežít celá zima.
Motorkářský program jsme odstartovali soutěžemi, proběhla židličkovaná a slalom o jedinečnou první cenu-poukaz na půlhodinový vyhlídkový let Cesnou, kterých jsme za ten velký den rozdali hned tři kusy, výhercům ještě jednou gratulujeme!
Po soutěžích jsme vyrazili na vyjížďku, nutno říct, že Nám hrozně polichotilo, když se Vás sjelo tolik! Ze začátku kolony nebylo ani jednou vidět, kde že to má konec, super! Spanilá jízda byla bez jediné chybičky, všichni jste byli skvělí, děkujeme Vám a taky kámošům, kteří Nám pomohli s organizací vyjížďky.
Po návratu už začala hrát muzika, program odstartoval rockec kapely Destilate 52% , pak pokračovali místní známé a oblíbené kapely - skvělí Miss God a nezaměnitelní a stále stejně dobří Krevicit. Milovníky alternativních žánrů potěšili svým progressmetalem olomoučtí Split Bearing a pak už Nás bavila kroměřížská legenda Nšoči, k tomu asi netřeba něco dodávat, borci to prostě umí a dělají to pořádně! Zlatým hřebem co se muziky týče, byl Nightwish revival, který zvedl ze židlí úplně všechny, museli jsme si na ně počkat, ale myslím, že můžu za všechny říct, že to stálo za to!
V mezičase kdy se kapely chystaly a zvučily, nechyběly soutěže, některé nové, jiné již tradiční, za zmínku stojí třeba soutěž ve zvedání 30l sudu plného piva, kdy se chlapáci předháněli kdo z nich je ten nejsilnější, nebo páka, ve které svoje síly měřili nejen chlapi, ale taky baby a právě holky předváděly neuvěřitelné souboje.
Večer završila ohnivá show a samozřejmě jsme nelhali, když jsme Vám slibovali večerní překvapení, překvapení jsme byli myslím všichni, ale dál to nebudem rozvádět, ti co tam byli ví…a ti co tam nebyli si to vynahradí příště, třeba na ukončování sezóny, které bude 5.10. a bude to taky extra záležitost, protože cílem vyjížďky bude sraz pořádaný LE MC Blackdogs a to bude teda velký…!
Třešničkou na dortu tomuto článku budiž poděkování, které patří sponzorům a všem co tuto akci podpořili – bez Vás by to nešlo! Dále celému realizačnímu týmu Staré Masny, Aprosmota a taky všem přátelům a známým, kteří nám pomáhali a samozřejmě díky taky Vám všem co jste přijeli, doufáme, že jste se nenudili a že Vás na Naše akce bude jezdit za zábavou víc a víc.
 
 

 

V sobotu 7.9. ožije parkoviště u Staré Masny, celodenní program odstartují jízdy zručnosti a spanilá jízda. Bohatý program je zajištěn i pro ty, co nejezdí na motorkách. Uvidíte například ukázky práce psovodů MP nebo zásah hasičů, na místě bude Besip a červený kříž, či atrakce pro děti. Vystoupí kapely: Nightwish revival, Nšoči, Miss God, Krevicit, Split Bearing, Destilate 52%. Přijďte si užít motorkářskou párty pod širým nebem!!!
 
Nebude-li se Vám chtít po párty domů, můžete u Nás přespat pod střechou ve vlastním spacáku, počet míst je ale omezený, nutno předem rezervovat na telefonu: 608730085.
O motorky mít strach nemusíte, parkoviště bude hlídané až do ranních hodin.
 
 
PROGRAM
 
12:00              Zahájení
13:00-14:00     MOTOSOUTĚŽE (slalom, židličkovaná)
14:00-14:45     VYJÍŽĎKA  
15:00              BIGBÍT (Destilate 52%, Miss God, Krevicit, Split Bearing,
                                    NŠOČI, NIGHTWISH revival)     
 
 
12:00-15:00
 
BESIP má pro Vás MOTOTRENAŽER abyste si mohli zkusit, jak zvládáte krizové situace na motorce a OPILÉ BRÝLE k vyzkoušení krizových situací jiného rázu.
 
ČESKÝ ČERVENÝ KŘÍŽ nám připomene jak zachránit kolegu, který krizovou situaci nezvládl (ať už prvního nebo druhého typu).
 
HASIČI nám předvedou, jak by to vypadalo, kdyby hořelo. O rozdělání ohňů, kvůli věrohodnosti simulovaného zásahu, uvažujeme. Připravujeme také soutěž ve stříkání na terč (podotýkám, že pro děti...)
 
PSOVODI městské policie předvedou, jak je poslouchají (popř. neposlouchají) jejich psi a jak budou večer pacifikovat nepřizpůsobivé osoby.
 
 
15:00-1:00
 
Kromě kapel se můžete těšit také na soutěže o ceny, soutěžit se bude ve všem možném, zúčastnit se může úplně každý.
 
Chystá se také nějaké půlnoční překvapení (to tak jednou navečer proběhla na Masně sázka…….).
 
Proběhne i OHNIVÁ SHOW (když už tam budou ti hasiči…).
 
 

KAPELY:

15:00   Destilate 52%

16:20   Miss God

17:50   Krevicit

19:30   Split Bearing

21:50   NŠOČI

23:40   NIGHTWISH revival