Jdi na obsah Jdi na menu

Partner

Stará Masna

Mediální partner

rádio Rock Max

Rádio Kroměříž

Hlavní sponzor

Motocentrum Hulín

Sponzoři a partneři

PSI

MV-Moto

Moto Nero

Gereth

Pavel Kopáček

Doprava - Ondra Svoboda
 

Moto-den na Staré masně

Výhra

 


Ti nejstatečnější bikeři se sjíždí ke Staré Masně, aby odstartovali 2.ročník vyjížďky, kterou tato hudební restaurace pořádá. Kvůli klimatickým podmínkám jsme se dohodli na změně trasy a vyrazili jsme k Trampovi. Silnice v Buchlovských kopcích byly skoro prázdné a jízdu jsme si užívali jak se patří.

Večer se všichni scházíme na koncert Pražského výběru tribute, muzika je skvělá a o přestávce nastává čas na oblíbené soutěže, které pro vás připravil náš klub spolu s klubem Mosquitos Salvajes. Jako první proběhla už tradiční soutěž v pití piva turbobrčky, obvykle se jedná o pánskou zálěžitost, ale tentokrát se zúčastnila i slečna a pozor přátelé! umístila se na druhém místě, hned za Radkem, který si své prvenství drží už třetí akci a my jsme moc zvědaví, kdy ho někdo porazí...Další soutěž byla pro dámy a nese poetický název "los bananos". Jak už název napovídá, soutěží se v pojídání banánů, ovšem ne jen tak ledajak, Dámy si musely banán, který pánové drželi mezi koleny, oloupat ústy :-)

Po skončení úžasného vystoupení Pražského Výběru jsme ještě rozdali výhercům ceny, které věnovala hudební restaurace Stará Masna a pak jsme se pomalu rozcházeli. Atmosféra byla výborná-díky vám, užili jsme si to a doufáme, že jste se taky bavili. Naschle na další akci :-)