Jdi na obsah Jdi na menu

Partner

Stará Masna

Mediální partner

rádio Rock Max

Rádio Kroměříž

Hlavní sponzor

Motocentrum Hulín

Sponzoři a partneři

PSI

MV-Moto

Moto Nero

Gereth

Pavel Kopáček

Doprava - Ondra Svoboda
 

Apros Moto Day 3.8. - 4.8. 2013

3. 8. 2013

 

Aprosmotoday

 


Po několika měsících náročných příprav, plných Naší krve, potu a slz se v sobotu 3. srpna uskutečnil první ročník Námi pořádaného srazu Apros Moto Day 2013… Byli jsme plni očekávání a trochu nervózní, když jsme v tento slunečný den v pravé poledne otvírali brány a sami jsme se nestačili divit, co v Říkovickém parku za dva dny vyrostlo.
 
Vešlo se tam toho fakt hodně (ti co tam byli, to ví), jen co jste prošli bránou, potkali jste kolotoč, skákací hrad a jiné atrakce pro děti, prošli jste uličkou se stánky, abyste v další části areálu narazili na rodeo býka, zkusili si lanovku, střelbu z luku nebo veleúspěšnou soutěž bedýnkovanou, kterou skvěle připravil a odmoderoval Náš Radek.
 
V jednu hodinu jsme se vydali na vyjížďku směr Kroměříž, kde jsme se u Staré Masny potkali s kolonou z Topolné, abychom společně soutěžili v jízdě pomalosti. Po návratu do Říkovic jste se mohli zúčastnit další, dosti náročné soutěže…pod nevinným názvem „kelímek“ se skrývala opravdová zkouška řidičových schopností, motorky se plašily a chvilkami to nebyla žádná sranda, nakonec to ale všichni zvládli na jedničku.
 
V průběhu dne jste si taky mohli natrénovat chůzi pod vlivem alkoholu v opilých brýlích od besipu, nebo první pomoc u červeného kříže, abyste se beze strachu mohli vyhoupnout na rodeo býka, snažit se tam udržet co nejdéle a vyhrát pití na celý večer zdarma. Velký úspěch měli také říkovičtí dobrovolní hasiči, z předvedené techniky se všem nejvíc líbilo rozprašování vody, čímž ochlazovali rozpálený areál.
 
Později odpoledne, když už byly všechny motorky zaparkovány se začaly z podia linout první melodie, skvěle to odstartovali mladí Crash 22, rozjel to výborný Pražský Výběr tribute, uchvátila Vás krásná Doro a večer vygradoval fenomenální AC/DC Bon Scott memorial band.
Mezi vystoupením kapel jste se mohli zúčastnit nejrůznějších soutěží a odnést si domů nějaký dárek od našich sponzorů, finále večera bylo vylosování výherce hlavní ceny-skůtra, kterého věnovalo Motorcentrum Malinčík z Hulína. Aby bylo předání, jak se patří slavnostní, proběhlo za doprovodu luxusní ohnivé show. Výherci ještě jednou gratulujeme a doufáme, že si užije spoustu kilometrů bez nehod.

Atmosféra večera byla prostě skvělá, za to děkujeme Vám všem, co jste přijeli.

Děkujeme také všem členům, partnerům a příznivcům, prostě všem co přiložili ruku k dílu.

Obrovský dík rovněž patří všem sponzorům, bez kterých by se tato akce nemohla uskutečnit.

Apros Moto Day 2013 se zkrátka vydařil a už teď se těšíme na další ročník. Naštěstí mezitím proběhne ještě spousta dalších akcí, na které jste všichni srdečně zváni ;-)