Jdi na obsah Jdi na menu

Partner

Stará Masna

Mediální partner

rádio Rock Max

Rádio Kroměříž

Hlavní sponzor

Motocentrum Hulín

Sponzoři a partneři

PSI

MV-Moto

Moto Nero

Gereth

Pavel Kopáček

Doprava - Ondra Svoboda
 

2. Warm Up 2014

warm-up 2

V sobotu 5.4. jsme akcí  2.WARM  UP otevírali sezónu 2014, přestože počasí úplně nepřálo, přijelo před Masnu na sto motorek! Na to jsme náležitě pyšní a nezbývá Nám než opět poděkovat všem příznivcům a fanouškům.
 
Vyjížďka byla příjemná, kolona se netrhala a lidem z okolních vesnic mohly vypadnout oči. Skoro všichni jste byli ukáznění (a ti neukáznění naštěstí své stroje mají dokonale zmáknuté), takže jsme se zpátky před Masnu vrátili v plném počtu. Připraveno bylo samozřejmě pár soutěží, největší ohlas měla jízda pomalosti, slalom je zdánlivě o hodně těžší, takže se ho obvykle tolik jezdců nezúčastní, ale několik statečných se našlo a rozdíly v časech teda byly těsné! Poslední soutěž byla židličkovaná pro batůžky, kde se naskytla nová varianta a to když batůžkama nebyly holky ale chlapi-hold musíme při rozdělování cen upustit od růžových dámských triček a pro příště od našeho sponzora Mary Fashion (kterému tímto děkujeme) vymámit taky něco pro chlapi. Děkujeme rovněž ostatním sponzorům této akce, kterými jsou Motorcentrum Hulín, Moto Nero a MV moto.
A těšíme se na další akce, které pro letošek chystáme, tou největší bude bez pochyby Apros Moto Day, který už si teď napište do diáře k datu19.7., můžete se těšit na revivaly Metallica, Red Hot Chilli Pepers a Slayer a samozřejmě na bohatý doprovodný program jak pro dospělé tak pro děti.