Jdi na obsah Jdi na menu

Partner

Stará Masna

Mediální partner

rádio Rock Max

Rádio Kroměříž

Hlavní sponzor

Motocentrum Hulín

Sponzoři a partneři

PSI

MV-Moto

Moto Nero

Gereth

Pavel Kopáček

Doprava - Ondra Svoboda
 

Historie

Příspěvky

2. MOTO TOULÁNÍ 30.8.2014

23. 7. 2014

MotoToulani 2014Tááááák, konečně jsme přidali FOTO a REPORT z MOTO TOULÁNÍ 2014!!! Druhý ročník MOTO TOULÁNÍ se uskutečnil poslední srpnovou sobotu a i letos přinesl závodníkům spoustu zážitků. Sezona 2014 byla hodně uplakaná, ale ten den nespadla ani kapka a všichni účastníci si to mohli o to víc užít.
 
 
Celý příspěvek | Rubrika: Historie | Komentářů: 0

Noční jízda Kroměříž

22. 6. 2014

Noční jízdaV pátek 4.7. jsme si užili nenapodobitelnou atmosféru Noční spanilé jízdy. Velké díky všem zúčastněným, byli jste skvělí a velmi ukáznění, takže se vyjížďka obešla bez komplikací a jsme tomu velmi rádi. Ještě radši ale jsme, že se vás na první ročník sjelo ke Staré Masně tolik-bylo nás víc než 100!

Zde je pár FOTEK a tady odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?v=1o9jlqQMb3w

 
Celý příspěvek | Rubrika: Historie | Komentářů: 0

2. Warm Up 2014

5. 4. 2014

Warm UpTímto datem jsme oficiálně zahájili sezónu, počasí vydrželo, přijelo Vás spoustu a vydařilo se to luxusně. Děkujeme všem motorkářům za ukázkovou jízdu a taky za to, že jste přijeli v tak hojném počtu. Pro letošek pro Vás chystáme hodně akcí, ta největší bude 19.7. v Říkovicích u Přerova a bude to 2. Apros Moto Day, kam Vás už teď srdečně zveme.

Foto zde               Report zde

 

Silvestrovská prasárna 2013

31. 12. 2013

Silvestr
Rok 2014 jsme úspěšně odstartovali na Staré Masně se skvělou kapelou Astmatic. Kromě tance a poslechu jste se mohli bavit také u Našich soutěží, kterých se zúčastnili malí i velcí. Zkrátka všichni jsme si Silvestrovskou prasárnu užili na plno a do Nového roku jsme vstoupili s tím správným elánem. 
 
Celý příspěvek | Rubrika: Historie | Komentářů: 0

5.10. LAST MOTO FEST

5. 10. 2013

KamínkaPOSLEDNÍ MOTOSRAZ S APROSMOTO!
Už tuto sobotu vyrážíme, letos naposled, na motosraz! Sraz máme ve 12:00 u Staré Masny odkud pojedeme na vyjížďku směr Buchláky, kde se potkáme s druhou kolonou a společně dorazíme na Kamínka, na motosraz pořádaný Našimi přáteli - Blackdogs LE MC!

Určitě se máme na co těšit, tak neváhejte a pojeďte se s Námi pobavit, zapařit a nahlédnout do světa MC!!!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Historie | Komentářů: 1

Apros Moto Toulání 28.9.

28. 9. 2013

toulani.jpgPřidány fotografie z Toulání a návštěvy rekonstruovaného bunkru v Mylostovicích u Opavy.
 
Na sobotu 28.9. jsme pro Vás připravili první ročník orienačního závodu Apros Moto Toulání.
Akce se vydařila, jezdci si to užili a my to do příštího roku ještě trochu vytuníme, aby to nebylo tak jednoduché... :-)
 
Celý příspěvek | Rubrika: Historie | Komentářů: 0

Moto Párty Open Air 7.9. 2013

7. 9. 2013

Moto Party Open Air

První moto párty pod širým nebem je za námi, děkujeme všem co jste dorazili před Starou Masnu, zvláštní poděkování patří všem motorkářům, kteří s námi jeli na vyjížďku, za ukázkovou jízdu. Palec nahoru celému týmu a všem co Nám pomohli a samozřejmě sponzorům, zejména pak tomu generálnímu, kterým byl pivovar Lobkowicz a taky letecké škole AC Fly za skvělé ceny - poukazy na vyhlídkové lety Cesnou.
Počasí vyšlo, muzika byla výborná, bavilo Nás to! Doufáme, že Vás taky a že se Nás na příštím Open Airu sjede ještě víc.

Report z akce je tady... A prozatím pár našich fotografii ZDE.

 

Apros Moto Day 3.8. - 4.8. 2013

3. 8. 2013

AprosmotodayPrvní Apros Moto Day je za námi. Děkujeme všem, kteří přijeli za úžasnou atmosféru, všem co přiložili ruku k dílu za pomoc a samozřejmě také všem sponzorům, bez kterých by to prostě nešlo! Zejména Motorcentru Hulín, které dodalo úžasnou hlavní cenu - nový skůtr! Pochvala patří Biker Baru Hulín za kvěle zmáknutý catering, rovněž i Staré Masně. Foto zde.

Nám se to líbilo moc, doufáme, že jste se bavili a že se uvidíme na dalších akcích. Ta nejbližší je Moto Párty Open Air 7.9. v Kroměříži před Starou Masnou.

 

Kroměřížská Motostopa 27.7. 2013

26. 7. 2013

MotostopaUž zítra 27.7. vyrážíme na Velké náměstí v Kroměříži. Celý Náš tým se zúčastní a bude tam už od 14h. Neváhejte a dorazte. K vidění toho bude spousta včetně aukce pro Vaška, krásných přestaveb a naleštěného chromu. Na vyjížďku vyrazíme společně s kolonou tradičně v 15:04 :-) a má konec ve Věžkách, kde si pro Vás pořadatel připravil spoustu zábavy, dobrého jídla a piti včetně výborných kapel.

 

 

MotoSvatba doprovod 8.6. 2013 Přerov

8. 6. 2013

gumovacka.jpgV sobotu 8.6. jsme jeli kamarádovi na svatbu jako motorkářský doprovod. Všichni jsme se těšili, ale zároveň se báli, že bude pršet, jako už tolik dní po sobě...ti dva si ale svůj Den naplánovali dobře, počasí bylo parádní, konečně! Nevěsta byla krásná, ženich od oltáře neujel, koláčky výborné, prostě povedená svatba, děkujeme za pozvání a přejeme hodně štěstí novomanželům.