Jdi na obsah Jdi na menu

Partner

Stará Masna

Mediální partner

rádio Rock Max

Rádio Kroměříž

Hlavní sponzor

Motocentrum Hulín

Sponzoři a partneři

PSI

MV-Moto

Moto Nero

Gereth

Pavel Kopáček

Doprava - Ondra Svoboda
 

Historie

Příspěvky

VIP Soutěž

20. 5. 2013

VIP IS potěšením oznamujeme, že naše VIP soutěž už má svého vítěze!!!!! Stal se jím Jan Janulík !!! Gratulujeme :)) a doufáme, že výhru uplatní a Apros Moto Day si s námi užije na plno!!!

Vyhlašujeme soutěž o VIP poukaz s občerstvením na Apros Moto Day, který se bude konat 3. srpna v Říkovicích.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Historie | Komentářů: 0

Společně na MOTO DEN - DEN BEZPEČNOSTI

11. 5. 2013

Black DogsSobotní výlet na Motoden v Bochoři pod patronátem MC Blackdogs jsme podnikli i přes značnou nepřízeň počasí, k vidění bylo spousta vojenské, policejní a hasičské techniky, nechyběl červený kříž, BESIP nebo třeba vystoupení kaskadérů.

 

Moto-den na Staré masně

20. 4. 2013

dsc02900.jpgVčera jsme se zúčastnili 2. ročníku vyjížďky Staré Masny, mírná nepřízeň počasí nás neodradila, zkrátili jsme trasu a užili si pohodovou jízdu. Večer jsme se výborně pobavili na koncertě Pražského Výběru tribute. Připravili jsme pro vás i soutěže, které k naší radosti sklidily velký úspěch.

 

Požehnání v Kvasicích

14. 4. 2013

20130414_142744_1.jpgLetošní první jarní neděle...využili jsme krásného počasí a vyrazili do Kvasic, kde se konalo žehnání jednostopých vozidel. Po krátkém ale hezkém obřadu a posvěcení našich strojů i předsedy :-) jsme se vydali ještě na krátkou vyjížďku s pár přáteli na Bunč. Cesta byla hrozná, mokrá a špinavá od jehličí a bláta, takže naše nablýskané motorky dostaly nový airbrush, ale přesto se nám to líbilo a jsme rádi, že už je ta dlouhá zima konečně pryč a že zase jezdíme.

 

First Warm Engines

29. 3. 2013

dsc02800.jpgNa poslední březnový pátek jsme připravovali zahájení kroměřížské motosezóny. Bohužel si s námi hrálo počasí a už od rána sněžilo, takže nakonec ke Staré Masně přijela jenom naše silná trojka :-) nelitovali jsme,  sněžit přestalo a když jsme odjížděli byly cesty suché i sluníčko se ukázalo. Trochu jsme vymrzli, ale to jsme si vynahradili na rock-party, kde jsme zahájenou sezónu řádně zapili.

 

Silvestr 2012

31. 12. 2012

31122012024.jpgJe poslední den v roce, sluníčko svítí, teploměr ukazuje 5 st. a nám cuká v zápěstí. Zima nezima, my dnes prostě chceme jezdit. Někomu trošku stávkuje technika,japonci to prostě nezvádli :-) SV bylo potřeba trochu povzbudit svěží energií z druhé baterky a Intruder stávkoval úplně.Pepe jel teda na ducati od Adél, která zase projela Radovu 1098. Holkám to spolu moc slušelo.